685888-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – SW řízená přístupová vrstva sítě VZP ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSW řízená přístupová vrstva sítě VZP ČR
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky bylo uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. ZZVZ. Rámcová dohoda byla uzavřena na dobu 4 let (48 měsíců) (dále též jen „Rámcová dohoda“). Rámcová dohoda byla uzavřena mezi výše uvedeným zadavatelem a jedním účastníkem zadávacího řízení. Předmět veřejné zakázky zahrnuje: a) dodávky hardware (dále též jen „HW“) včetně souvisejícího standardního software v aktuální verzi (dále též jen „SW“), to vše dále též jen „zařízení“ a poskytnutí/zajištění licencí k příslušnému dodávanému SW; b) pilotní provoz SW řízené přístupové vrstvy sítě; c) poskytování 60 měsíční záruční podpory k dodaným HW zařízením SW řízené přístupové vrstvy sítě VZP ČR; d) bezplatný zpětný odběr stávajících vyřazovaných zařízení; e) zajištění školení certifikované výrobcem k administraci a konfiguraci dodané SW řízené přístupové vrstvy pro 3 pracovníky zadavatele v minimální délce 5 dnů v českém nebo slovenském jazyce.
Interne Kennung2100169
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001