See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych (do wyboru WN lub SN) na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych (do wyboru WN lub SN) na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 WN Centrala 4 zlecenia
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 WN RE Wyszków 1 zlecenie
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 SN RE Pruszków 1 zlecenie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 SN RE Jeziorna 1 zlecenie
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 SN RE Legionowo 1 zlecenie
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 SN RE Mińsk Maz 1 zlecenie
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 SN RE Mińsk Maz 7 zleceń
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 SN RE Mińsk Maz 1 zlecenie
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 SN RE Mińsk Maz 2 zlecenia
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 SN RE Siedlce 1 zlecenie
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 SN RE Ostrołęka 1 zlecenie