2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednego tomografu komputerowego dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego tomografu komputerowego dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy zakres przedstawiono w SWZ.
Interne Kennung: DZP.2510.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Za przyznane środki z KPO Zamawiający musi zrealizować i rozliczyć przedmiot zamówienia najpóźniej do dnia 30.06.2026.Zamawiający wcześniej ogłosił przetarg na przedmiot zamówienia, jednak cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekroczyła kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia w tym zadaniu. Zamawiający był zmuszony unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 p.3 ustawy PZP. Mając na uwadze bardzo krótki czas na dostawę i zamontowanie urządzenia Zamawiający skrócił termin składania ofert. Należy nadmienić że na rynku unijnym takie urządzenia jak Tomografy komputerowe są sprzętem medycznym, którego proces dostawy jest wydłużony z uwagi na specyfikę tych urządzeń. Mając na uwadze aby potencjalni wykonawcy mogli w realnym terminie sprostać realizacji tego za-mówienia skrócenie terminu składania ofert jest w pełni uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego tomografu komputerowego dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1