685952-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Przedmiot zamówienia obejmuje 63 pakietów (części). Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i nie ogranicza ilości pakietów, na które Wykonawca może złożyć swoją ofertę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo- ilościowo-cenowe stanowiące załączniki od 2/1 do 2/63 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 441343-2025
Interne Kennung: ZP-381-21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0054
Titel: 54. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/54 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 54, ZP-381-21/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0055
Titel: 55. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/55 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 55, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0056
Titel: 56. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/56 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 56, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0057
Titel: 57. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/57 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 57, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0058
Titel: 58. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/58 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 58, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0059
Titel: 59. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/59 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 59, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0060
Titel: 60. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/60 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 60, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0061
Titel: 61. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/61 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 61, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0062
Titel: 62. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/62 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 62, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0063
Titel: 63. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/63 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 63, ZP-381-21/2025