2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż 23 sztuk unitów stomatologicznych wraz z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa i montaż 23 sztuk unitów stomatologicznych wraz z dodatkowym wyposażeniem
Vorherige Bekanntmachung: 570703-2025
Interne Kennung: ZP/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającym na zwiększeniu zamówienia o dodatkową ilość o trzy zestawy zamówienie podstawowego - 20 zestawów, zgodnie z formularzem cenowym w zakresie zamówienia WYNIKAJĄCEGO Z PRAWA OPCJI zawartym w formularzu ofertowym. Zamawiający zastrzega możliwość nie zrealizowania całej ilości przewidzianej prawem opcji. Zamawiający poinformuje o skorzystaniu z prawa opcji odrębnym pismem.