See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DROBNÉ STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ PRÁCE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním dle § 161 ZZVZ jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru.
Vorherige Bekanntmachung: 27912-2021
Interne Kennung: N006/21/V00033213
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Část 3 - Drobné stavebně montážní práce - Liberecký kraj
Beschreibung: Předmětem Části 3 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Libereckém kraji.
Interne Kennung: N006/21/V00033213/003
Los: LOT-0009
Titel: Část 4 - Drobné stavebně montážní práce - Moravskoslezský kraj a okres Vsetín
Beschreibung: Předmětem Části 4 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Moravskoslezském kraji a okrese Vsetín
Interne Kennung: N006/21/V00033213/004
Los: LOT-0006
Titel: Část 1- Drobné stavebně montážní práce - Karlovarský kraj
Beschreibung: Předmětem Části 1 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Karlovarském kraji
Interne Kennung: N006/21/V00033213/001
Los: LOT-0013
Titel: Část 8 - Drobné stavebně montážní práce - Středočeský kraj a Praha
Beschreibung: Předmětem Části 8 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Středočeském kraji a Praze.
Interne Kennung: N006/21/V00033213/008
Los: LOT-0007
Titel: Část 2 - Drobné stavebně montážní práce - Královéhradecký kraj
Beschreibung: Předmětem Části 2 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Královéhradeckém kraji
Interne Kennung: N006/21/V00033213/002
Los: LOT-0010
Titel: Část 5 - Drobné stavebně montážní práce - Olomoucký kraj
Beschreibung: Předmětem Části 5 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Olomouckém kraji
Interne Kennung: N006/21/V00033213/005
Los: LOT-0014
Titel: Část 9 - Drobné stavebně montážní práce - Ústecký kraj
Beschreibung: Předmětem Části 9 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Ústeckém kraji.
Interne Kennung: N006/21/V00033213/009
Los: LOT-0011
Titel: Část 6 - Drobné stavebně montážní práce - Pardubický kraj a okres Havlíčkův Brod
Beschreibung: Předmětem Části 6 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Pardubickém kraji a okrese Havlíčkův Brod
Interne Kennung: N006/21/V00033213/006
Los: LOT-0012
Titel: Část 7 - Drobné stavebně montážní práce - Plzeňský kraj
Beschreibung: Předmětem Části 7 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Plzeňském kraji
Interne Kennung: N006/21/V00033213/007