See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka na efektywność energetyczną” w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego 2014–2020 cz. I aneks nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanym „Pośrednikiem Finansowym” lub „PF”), który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego („Menadżera”) zadanie wdrożenia instrumentu finansowego, polegającego w szczególności na udzielaniu jednostkowych pożyczek w ramach utworzonego przez PF instrumentu finansowego „Pożyczka na efektywność energetyczną”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Małopolskiego, a Wykonawca wkład Pośrednika Finansowego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka na efektywność energetyczną” stanowiącej Załącznik nr 2 do Istotnych postanowień umowy, która stanowi Załącznik nr 2 do SIWZ.
Interne Kennung: DZZK/108/DIF/2020 cz. I Aneks nr 1
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka na efektywność energetyczną” w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego 2014–2020
Art des Auftrags: Dienstleistungen