2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, mieszanych i niezamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Gminy Wolin, pozostających w zorganizowanym systemie gospodarowania odpadami komunalnymi i ich transport do Stacji Przeładunkowej w Świnoujściu w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, mieszanych i niezamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Gminy Wolin, pozostających w zorganizowanym systemie gospodarowania odpadami komunalnymi i ich transport do Stacji Przeładunkowej w Świnoujściu. 2. Realizacja usługi obejmuje następujące miejscowości: Wolin, Chynowo, Dargobądz, Darzowice, Dobropole, Domysłów, Dramino, Gogolice, Jagienki, Jagniątkowa, Jaromierz, Jarzębowo Karnocice, Kodrąb, Kodrąbek, Kołczewo, Koniewo, Korzęcin, Laska, Ładzin, Łojszyno, Łuskowo, Mierzęcin, Mokrzyca Mała, Mokrzyca Wielka, Ostromice, Parłowo, Parłówko Piaski Wielkie, Płocin, Rabiąż, Recław, Rekowo, Rzeczyn, Sierosław, Siniechowo, Skoszewo, Strzegowo, Sułomino, Świętouść, Troszyn, Troszynek, Unin, Warnowo, Wartowo, Wiejkowo, Wiejkówko, Wisełka, Zagórze, Zastań, Żółwino. 3. Prognozowane ilości i rodzaje odpadów przeznaczone do odbioru i transportu w okresie obowiązywania umowy od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. 5410,00 Mg, w tym: 1) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, kod 200301, masa odpadów 3200,00 Mg, 2) Tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, kod 150102, masa odpadów 500,00 Mg, 3) Opakowania ze szkła, kod 150107 Mg, masa odpadów 350,00 Mg, 4) Bioodpady, kod 200201, masa odpadów 900,00 Mg, 5) Opakowania z papieru i tektury, kod 150101, masa odpadów 200,00 Mg, 6) Odpady wielkogabarytowe, kod 200307, masa odpadów 200,00 Mg, 7)Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35, masa odpadów 30,00 Mg. 8) Odzież, kod 20 01 10, masa odpadów 15,00 Mg 9) Tekstylia, kod 20 01 11, masa odpadów 15,00 Mg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, mieszanych i niezamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Gminy Wolin, pozostających w zorganizowanym systemie gospodarowania odpadami komunalnymi i ich transport do Stacji Przeładunkowej w Świnoujściu. 2. Realizacja usługi obejmuje następujące miejscowości: Wolin, Chynowo, Dargobądz, Darzowice, Dobropole,Domysłów, Dramino, Gogolice, Jagienki, Jagniątkowa, Jaromierz, Jarzębowo Karnocice, Kodrąb, Kodrąbek, Kołczewo, Koniewo, Korzęcin, Laska, Ładzin, Łojszyno, Łuskowo, Mierzęcin, Mokrzyca Mała, Mokrzyca Wielka, Ostromice, Parłowo, Parłówko Piaski Wielkie, Płocin, Rabiąż, Recław, Rekowo, Rzeczyn, Sierosław, Siniechowo, Skoszewo, Strzegowo, Sułomino, Świętouść, Troszyn, Troszynek, Unin, Warnowo, Wartowo, Wiejkowo, Wiejkówko, Wisełka, Zagórze, Zastań, Żółwino. 3. Prognozowane ilości i rodzaje odpadów przeznaczone do odbioru i transportu w okresie obowiązywania umowy od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. 5410,00 Mg, w tym: 1) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, kod 200301, masa odpadów 3200,00 Mg, 2) Tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, kod 150102, masa odpadów 500,00 Mg, 3) Opakowania ze szkła, kod 150107 Mg, masa odpadów 350,00 Mg, 4) Bioodpady, kod 200201, masa odpadów 900,00 Mg, 5) Opakowania z papieru i tektury, kod 150101, masa odpadów 200,00 Mg, 6) Odpady wielkogabarytowe, kod 200307, masa odpadów 200,00 Mg, 7)Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35, masa odpadów 30,00 Mg. 8) Odzież, kod 20 01 10, masa odpadów 15,00 Mg 9) Tekstylia, kod 20 01 11, masa odpadów 15,00 Mg.