2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Beuningen - Maaien bermen en watergangen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een Overeenkomst af te sluiten voor de duur van zes (6) jaar. De uitvoering van de werkzaamheden dient te starten op 01 januari 2026 tot en met 31 december 2031. Na het verlopen van de initiële looptijd van de Overeenkomst kan Aanbestedende dienst er voor kiezen om de Overeenkomst éénmaal te verlengen voor de duur van drie (3) jaar. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien bermen en taluds, ecologisch beheer; b. Maaien bermen en taluds, standaard beheer; c. Maaien uitzichthoeken en meterstroken; d. Bijmaaien rondom bomen; e. Uitmaaien waterpartij(en); f. Maaien oevers kijkwater en natuurlijk water; g. Uitmaaien plasbermen; h. Uitmaaien secundaire watergang (B-watergang); i. Uitmaaien tertiaire watergang (C-watergang); j. Uitmaaien wadi's; k. Uitmaaien poelen; l. Werkzaamheden van algemene aard (o.a. verkeersmaatregelen) Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden, wordt verwezen naar het RAW-bestek. Zie leidraad
Interne Kennung: BEUN-01-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: -
Beschreibung: Zie leidraad
Interne Kennung: 1