2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOVZ Onderhoud en Vervanging OVL 2026-2030
Beschreibung: Deze inschrijvingsleidraad is opgesteld ten behoeve van het contracteren van een Opdrachtnemer waarmee de Opdrachtgever een contract wenst af te sluiten voor het onderhoud en vervanging van de Openbare Verlichting. De Opdrachtgever bestaat uit 16 deelnemers (12 gemeenten, North Sea Port, Beveland Wonen, Waterschap Scheldestromen en Provincie Zeeland) en zij besteden dit gezamenlijk aan, maar gaan ieder met de winnende inschrijver een individueel contract aan. De Opdrachtgever wenst een contract voor vier (4) jaar zonder verlenging. Het contract is onderverdeeld in drie (3) percelen. Deze offerteaanvraag bestaat uit: - Deze Inschrijvingsleidraad; - RAW-bestek “Onderhoud en Vervanging OVL BOVZ 2026-2030” per perceel, verder genoemd als ‘Bestek’; - Bijlagen. De Aanbestedende dienst hanteert, gelet op de aard en de omvang van de opdracht, een Europese openbare procedure conform de ARW 2016 (Hoofdstuk 2). Het gunningscriterium is beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). Zie Leidraad
Interne Kennung: BOVZ-2026-2030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 71318100 Dienstleistungen für Lichttechnik und Tageslichttechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Zeeuws-Vlaanderen
Beschreibung: Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 71318100 Dienstleistungen für Lichttechnik und Tageslichttechnik
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Walcheren
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Bevelanden, Tholen en Schouwen-Duiveland
Interne Kennung: 3