2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Sędziszów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Sędziszów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 1) Usługa obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie selektywnie zbieranych i zmieszanych odpadów komunalnych z sołectw: Aleksandrów, Białowieża, Boleścice, Borszowice, Bugaj, Czekaj-Krzelów, Czepiec, Gniewięcin, Grązów, Jeżów, Klimontów, Klimontówek, Krzcięcice, Łowinia, Marianów, Mierzyn, Mstyczów, Pawłowice, Piła, Piołunka, Podsadek, Przełaj, Przełaj Czepiecki, Słaboszowice, Sosnowiec, Szałas, Swaryszów, Tarnawa, Wojciechowice, Zagaje, Zielonki i z miasta Sędziszów. 2) Usługa obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK prowadzonego przez Gminę Sędziszów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: GO.271.2.2035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden