See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trasa Średnicowa – opracowanie dokumentacji projektowej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie koncepcji i kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem Decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej wydanej przez organ I instancji (spełniającej wszystkie wymogi wynikające z polskiego prawa obowiązującego w dniu wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie formy jak i wymaganej procedury ustalonej w Ustawie z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 162)), oraz właściwych przepisach dla zadania „Trasa Średnicowa – opracowanie dokumentacji projektowej”. Przedmiot zamówienia obejmuje: Etap I – opracowanie koncepcji oraz Etap II – opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej wydanej przez organ I instancji.
Interne Kennung: NP.260.38.2023.P
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie koncepcji i kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem Decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej wydanej przez organ I instancji (spełniającej wszystkie wymogi wynikające z polskiego prawa obowiązującego w dniu wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie formy jak i wymaganej procedury ustalonej w Ustawie z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 162)), oraz właściwych przepisach dla zadania „Trasa Średnicowa – opracowanie dokumentacji projektowej”. Przedmiot zamówienia obejmuje: Etap I – opracowanie koncepcji oraz Etap II – opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej wydanej przez organ I instancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera CZĘŚĆ III SWZ stanowiąca: OPZ - Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami znajdującymi się pod linkiem: https://mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2023/Zalaczniki_do_przetargu_Trasa_Srednicowa.7z Celem opracowania dokumentacji projektowej jest wybudowanie drogi w Opolu stanowiącą połączenie prawobrzeżnej i lewobrzeżnej części miasta Opola oraz aktualizacja przebiegu Trasy Średnicowej przyjętej w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji w stosunku do inwestycji prowadzonej aktualnie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pn.: „Prace na linii kolejowej E30 na odcinku Kędzierzyn Koźle - Opole Zachodnie” linia kolejowa 132 Bytom - Wrocław Główny na odcinku Opole Groszowice - Opole Zachodnie w zakresie linii 132 od km 97,210 do km 101,100”. Lokalizacja budowy: Inwestycja realizowana będzie w Województwie Opolskim na terenie miasta Opola, łącząca ul. Prószkowską z ul. Struga, wzdłuż mostu kolejowego. W opracowywanym projekcie technicznym należy uwzględnić występujące potrzeby osób niepełnosprawnych np. poprzez obniżenie krawężników, zachowanie spadków oraz szerokości uwzględniające ich potrzeby.