686108-2025 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Informationssysteme – Lékárenský informační systém pro lékárny Krajská zdravotní, a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLékárenský informační systém pro lékárny Krajská zdravotní, a.s.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání, implementace a servisní podpora softwarového řešení pro provoz komplexního lékárenského systému v prostředí zadavatele (informační systém), který musí obsahovat zejména funkcionalitu pro provoz jak lékárny pro veřejnost včetně distribučních skladů, tak funkcionalitu pro provoz nemocniční části lékárny (žádankový systém – objednávání po síti, laboratoře, příruční sklady, konsignační sklady, cytostatika, parenterální výživa).
Interne Kennung4416/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001