2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń z podziałem na 6 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzeń z podziałem na 6 części: Nr części Przedmiot zamówienia Ilość J.m. Część nr 1 System oczyszczania wody 1 szt. Część nr 2 Inkubator CO2 1 szt. Część nr 3 Regały metalowe 1 zestaw Część nr 4 Wytwornica (płatkarka) do lodu 1 szt. Część nr 5 Mikroskop odwrócony z wyposażeniem 1 szt. Część nr 6 Taboret laboratoryjny 16 szt. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.50.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - System oczyszczania wody 1 szt.
Beschreibung: Część nr 1 - System oczyszczania wody 1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.50.2025.1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - Inkubator CO2 1 szt.
Beschreibung: Część nr 2 - Inkubator CO2 1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.50.2025.2
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Regały metalowe 1 zestaw
Beschreibung: Część nr 3 - Regały metalowe 1 zestaw
Interne Kennung: AZP.25.1.50.2025.3
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44423220 Klappleitern
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Wytwornica (płatkarka) do lodu 1 szt.
Beschreibung: Część nr 4 - Wytwornica (płatkarka) do lodu 1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.50.2025.4
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Mikroskop odwrócony z wyposażeniem 1 szt.
Beschreibung: Część nr 5 - Mikroskop odwrócony z wyposażeniem 1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.50.2025.5
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Taboret laboratoryjny 16 szt.
Beschreibung: Część nr 6 - Taboret laboratoryjny 16 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.50.2025.6
Haupteinstufung (cpv): 39113200 Sofas