2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolreiniging en inspectie 2026 - 2029
Beschreibung: De werkzaamheden bevatten het jaarlijkse preventief rioleringsonderhoud binnen de gemeente Doesburg. Deze werkzaamheden bestaan uit het reinigen en inspecteren van de vrijverval rioleringen. De werkelijk uit te voeren werkzaamheden zijn delen van de fictieve hoeveelheden uit deze raamovereenkomst en worden opgedragen in deelopdrachten. De fictieve hoeveelheden in deze raamovereenkomst zijn de totale verwachte hoeveelheden voor de maximale looptijd van de raamovereenkomst. De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst ongeveer de volgende werkzaamheden per jaar verricht zullen worden: - Jaar 1: ca. 50.000 meter - Jaar 2: ca. 10.000 meter - Jaar 3: ca. 6.000 meter - Jaar 4: ca. 6.000 meter Het plafondbedrag aan deelopdrachten voor de maximale looptijd van het contract is € 700.000,- (excl. omzetbelasting).
Interne Kennung: P2024101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De werkzaamheden bevatten het jaarlijkse preventief rioleringsonderhoud binnen de gemeente Doesburg. Deze werkzaamheden bestaan uit het reinigen en inspecteren van de vrijverval rioleringen. De werkelijk uit te voeren werkzaamheden zijn delen van de fictieve hoeveelheden uit deze raamovereenkomst en worden opgedragen in deelopdrachten. De fictieve hoeveelheden in deze raamovereenkomst zijn de totale verwachte hoeveelheden voor de maximale looptijd van de raamovereenkomst. De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst ongeveer de volgende werkzaamheden per jaar verricht zullen worden: - Jaar 1: ca. 50.000 meter - Jaar 2: ca. 10.000 meter - Jaar 3: ca. 6.000 meter - Jaar 4: ca. 6.000 meter De maximale waarde (het plafondbedrag) van de raamovereenkomst is: € 700.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst voorziet in de mogelijkheid voor verlenging. In totaal kan twee keer met één geheel kalenderjaar worden verlengd.