2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej (na rok 2026)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla 34 punktów poboru w Kostrzynie nad Odrą, jednoznacznie określonych poprzez numery PPE, zgodnie z załącznikiem A do niniejszej SWZ w okresie 01.02.2026 – 31.01.2027. 4) Planowana ilość energii w kWh w okresie 12 miesięcy wyniesie łącznie 2 149 275 kWh, w tym według taryf wyniesie: B11 – 72 924, B21 – 964 305, B22 – 31 049, C11 – 59 861, C12a – 29 396, C21 – 81 428, C22b – 898 513, G12 – 11 799.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający określił planowaną ilość energii elektrycznej na podstawie zużycia od 10.2024 r. do 09.2025 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy