See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken en aanverwant didactisch materiaal
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken en aanverwant didactisch materiaal
Interne Kennung: MED_2025_001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MED_2025_001 - 1
Interne Kennung: 1