686279-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Služby odpadového hospodářství pro JU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby odpadového hospodářství pro JU
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby odpadového hospodářství podle požadavků specifikovaných zadavatelem v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Odpadovým hospodářstvím se rozumí svoz a likvidace odpadů různých druhů v množství a četnosti uvedených v příloze č. 1 Smlouvy – Položkový rozpočet. V případě, že zadavatel nepoužívá vlastní svozové nádoby na odpad, poskytne dodavatel zadavateli příslušné sběrné nádoby na komunální odpad, papír, plasty, sklo, biologický a biologicky rozložitelný odpad a kovy. Cena pronájmu bude zahrnuta v celkových cenách uvedených v příloze č. 1 smlouvy. Dodavatel je povinen svozové nádoby vyprázdnit v dohodnutý den svozu. V případě, že pravidelný svoz připadne na den pracovního klidu, provede dodavatel svoz první pracovní den následující po dni pracovního klidu. Okamžikem převodu vlastnictví k odpadu, s nímž se nakládá na základě této smlouvy zadavatele na dodavatele, je okamžik, kdy odpad převezme dodavatel. Okamžikem převodu vlastnictví k odpadu přechází na dodavatele odpovědnost za řádnou přepravu a konečné využití (resp. odstranění) odpadu. Dodavatel se zavazuje provádět sjednané služby dle této smlouvy v souladu se všemi závaznými platnými normami, zejména právními předpisy, v souladu s dobrými mravy, jakož i v souladu s obecně uznávanými poznatky vědy a techniky dle svého nejlepšího vědomí a svědomí s ohledem na životní prostředí, společnost a dobré jméno zadavatele. Zadavatel je oprávněn v případech, kdy bude mít jednorázově výjimečně více odpadu, uložit ho do označeného pytle vedle sběrné nádoby, dodavatel je povinen převzít i tento odpad. Toto se nevztahuje na případy, kdy bude dodavatel přebírat od zadavatele odpad přímo v pytlích, viz příloha smlouvy. Služby dodavatele zahrnují i úklid místa, na kterém je odpadová nádoba připravena ke svozu, úklid komunikace v místě vysypání odpadové nádoby do vozidla, vrácení odpadové nádoby po jejím vysypání zpět na místo. Dodavatel je povinen poskytnout zadavateli přiměřené množství nádob na sběr odpadu druhu sklo, papír, plast, směsný komunální odpad, biologický odpad a kovy, pokud o ně zadavatel požádá.
Interne KennungSlužby odpadového hospodářství pro JU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511400 Altpapiersammlung
5. Los
LosLOT-0001