2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eu aanbesteding schoonmaak gemeente Elburg
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud - Afhandelen van calamiteiten, gerelateerd aan schoonmaak - Vloeronderhoud - Glasbewassing - Aanvullen sanitaire voorzieningen, uit voorraad Buiten de opdracht valt: - Leveren sanitaire voorzieningen Het betreft een Raamovereenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren. Binnen de opdracht valt: - Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud - Afhandelen van calamiteiten, gerelateerd aan schoonmaak - Vloeronderhoud - Glasbewassing - Aanvullen sanitaire voorzieningen, uit voorraad Buiten de opdracht valt: - Leveren sanitaire voorzieningen Het betreft een Raamovereenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.
Interne Kennung: 2025-SMO304039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EU aanbesteding schoonmaak gemeente Elburg
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud - Afhandelen van calamiteiten, gerelateerd aan schoonmaak - Vloeronderhoud - Glasbewassing - Aanvullen sanitaire voorzieningen, uit voorraad Buiten de opdracht valt: - Leveren sanitaire voorzieningen Het betreft een Raamovereenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.
686284-2025 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Eu aanbesteding schoonmaak gemeente Elburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-SMO304039
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: