See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń zgodnie z zawartą umową ramową na dostawy sprzętu komputerowego dla części 2 (Monitory)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem zakup monitorów technicznych w ilości 200 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 147827-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FZA.2510.24.2025/JK/UW/MON/3