2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Iłowa w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Iłowa w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r. wraz z wyposażeniem i odbiorem odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Iłowej (PSZOK). 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego określone są szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 534353-2023
Interne Kennung: IZP-I.271.19.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen