2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań i finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miasto Oława
Beschreibung: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań i finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miasto Oława w łącznej wysokości 16 749 911,00 PLN, z czego: 7 500 000,00 PLN na finansowanie planowanego deficytu JST oraz 9 249 911,00 PLN na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.
Interne Kennung: INW.271.25.25.M.M.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań i finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miasto Oława