68637-2025 - Ergebnis
Tschechien – Schlösser, Schlüssel und Scharniere – Euroklíč v ČR – rámcová dohoda pro období 2023-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuroklíč v ČR – rámcová dohoda pro období 2023-2027
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem. Na základě rámcové dohody budou zadávány veřejné zakázky spočívající v průběžných dodávkách speciálních klíčů pro osoby se zdravotním postižením (tzv. euroklíče) a zámků (vložek, tzv. eurozámků a tzv. elektro-eurozámků) ve veřejně přístupných objektech na území České republiky, a to včetně dopravy na místo určení a montáže. Plnění vyplývající z rámcové dohody bude realizováno na základě jednotlivých písemných výzev k plnění v průběhu trvání rámcové dohody v rozsahu požadavků zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung453784-2023
Interne KennungEuroklíč v ČR – rámcová dohoda pro období 2023-2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zadávací řízení, na jehož základě bude uzavřena rámcová dohoda ve smyslu § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44521100 Schlösser, 44522200 Schlüssel
5. Los
LosLOT-0001
TitelEuroklíč v Jihočeském kraji 2024
BeschreibungDodávka speciálních klíčů pro osoby se zdravotním postižením (tzv. euroklíče) a zámků (vložek, tzv. eurozámků a tzv. elektro-eurozámků) ve veřejně přístupných objektech na území České republiky, a to včetně dopravy na místo určení a montáže, realizovaná na základě písemné Výzvy k poskytnutí plnění č. 6/2024.
Interne KennungEuroklíč v Jihočeském kraji 2024
LosLOT-0003
TitelEuroklíč v Libereckém kraji 2024
BeschreibungDodávka speciálních klíčů pro osoby se zdravotním postižením (tzv. euroklíče) a zámků (vložek, tzv. eurozámků a tzv. elektro-eurozámků) ve veřejně přístupných objektech na území České republiky, a to včetně dopravy na místo určení a montáže, realizovaná na základě písemné Výzvy k poskytnutí plnění č. 7/2024.
Interne KennungEuroklíč v Libereckém kraji 2024