68641-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Wasserpumpen – 23-040.2 Vysokotlaká mobilní čerpací stanice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel23-040.2 Vysokotlaká mobilní čerpací stanice
BeschreibungPředmětem VZ je dodávka 1 ks nové vysokotlaké mobilní čerpací stanice (dále jen „MČS“). Nedílnou součástí dodávky je zaškolení obsluhy MČS v místě plnění v rozsahu minimálně 3 hodiny pro minimálně 4 osoby.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung19618/24-SSHR