See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia pracowni montażu urządzeń i systemów mechatronicznych – sprzętu niezbędnego do prowadzenia szkoleń i kursów w zawodzie „Mechatronik pojazdów elektrycznych”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część 1: a) Dostawa i montaż stołów montażowych jedno- oraz dwustronnych wraz z wyposażeniem zapewniającym montaż układów sterowania elektrycznego i elektronicznego oraz układów pneumatycznych i elektropneumatycznych z możliwością wykonania pomiarów samych elementów i montowanych układów; b) Dostawa i montaż szaf wyposażonych w szuflady z matami formatowymi do rozmieszczenia przechowywanego sprzętu pneumatycznego oraz półki w górnej części; c) Dostawa i montaż urządzeń automatyki, aparatów elektrycznych, elementów elektronicznych i urządzeń kontrolno-pomiarowych stanowiących wyposażenie stanowisk montażowych; d) Dostawa i montaż urządzeń pneumatycznych stanowiących wyposażenie stanowisk montażowych; e) Przeprowadzenie montażu, instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, dokonania pełnej konfiguracji przedmiotu Umowy, w tym wszelkich urządzeń oraz zainstalowanego oprogramowania, tak aby wszystkie elementy były kompatybilne, zsynchronizowane i współpracowały ze sobą bez zakłóceń. Urządzenia oraz oprogramowanie muszą być skonfigurowane w sposób zapewniający ich pełną integrację i prawidłowe działanie; f) Przeprowadzenie testów działania całości przedmiotu Umowy w zakresie współdziałania, optymalności i kompatybilności wszystkich wchodzących w jego skład elementów; g) Przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji dostarczonego sprzętu. Część 2: a) Dostawa i montaż stanowiska do montażu układów hydraulicznych - stołów montażowych umożliwiających montaż podstawowych układów hydraulicznych i elektrohydraulicznych wraz ze sterowaniem; b) Przeprowadzenie montażu, instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy, konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania oraz weryfikacji czy wszystkie elementy składowe przedmiotu Umowy współdziałają ze sobą prawidłowo; c) Przeszkolenie personelu Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji dostarczonego sprzętu. Część 3: a) Dostawa i montaż stanowisk do testowania sieci przemysłowych – paneli wolnostojących lub instalowanych na stołach montażowych; b) Przeprowadzenie montażu, instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy, konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania oraz weryfikacji czy wszystkie elementy składowe przedmiotu Umowy współdziałają ze sobą prawidłowo; c) Przeszkolenie personelu Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji dostarczonego sprzętu. Część 4: a) Dostawa elektronarzędzi, narzędzi, sprzętu i osprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego prawidłowego uruchomienia elementami, m.in. przewodami podłączeniowymi, zasilaczami, płynami eksploatacyjnymi itp. oraz środków ochrony indywidualnej stanowiących wyposażenie stanowisk montażowych.
Vorherige Bekanntmachung: 338022-2025
Interne Kennung: BZP.271.77.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 42122210 Hydraulikpumpenaggregate, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 38810000 Industrieprozesssteuerungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1. Dostawa i montaż stołów montażowych jedno- oraz dwustronnych wraz z wyposażeniem zapew-niającym montaż układów sterowania elektrycznego i elektronicznego oraz układów pneumatycznych i elektropneumatycznych z możliwością wykonania pomiarów samych elementów i montowanych układów
Beschreibung: Część 1: a) Dostawa i montaż stołów montażowych jedno- oraz dwustronnych wraz z wyposażeniem zapewniającym montaż układów sterowania elektrycznego i elektronicznego oraz układów pneumatycznych i elektropneumatycznych z możliwością wykonania pomiarów samych elementów i montowanych układów; b) Dostawa i montaż szaf wyposażonych w szuflady z matami formatowymi do rozmieszczenia przechowywanego sprzętu pneumatycznego oraz półki w górnej części; c) Dostawa i montaż urządzeń automatyki, aparatów elektrycznych, elementów elektronicznych i urządzeń kontrolno-pomiarowych stanowiących wyposażenie stanowisk montażowych; d) Dostawa i montaż urządzeń pneumatycznych stanowiących wyposażenie stanowisk montażowych; e) Przeprowadzenie montażu, instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, dokonania pełnej konfiguracji przedmiotu Umowy, w tym wszelkich urządzeń oraz zainstalowanego oprogramowania, tak aby wszystkie elementy były kompatybilne, zsynchronizowane i współpracowały ze sobą bez zakłóceń. Urządzenia oraz oprogramowanie muszą być skonfigurowane w sposób zapewniający ich pełną integrację i prawidłowe działanie; f) Przeprowadzenie testów działania całości przedmiotu Umowy w zakresie współdziałania, optymalności i kompatybilności wszystkich wchodzących w jego skład elementów; g) Przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji dostarczonego sprzętu. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991z późn. zm.)
Interne Kennung: BZP.271.77.2025 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2. Dostawa i montaż stanowiska do montażu układów hydraulicznych – stołów montażowych umoż-liwiających montaż podstawowych układów hydraulicznych i elektrohydraulicznych wraz ze sterowaniem.
Beschreibung: Część 2: a) Dostawa i montaż stanowiska do montażu układów hydraulicznych - stołów montażowych umożliwiających montaż podstawowych układów hydraulicznych i elektrohydraulicznych wraz ze sterowaniem; b) Przeprowadzenie montażu, instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy, konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania oraz weryfikacji czy wszystkie elementy składowe przedmiotu Umowy współdziałają ze sobą prawidłowo; c) Przeszkolenie personelu Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji dostarczonego sprzętu. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991z późn. zm.)
Interne Kennung: BZP.271.77.2025 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: cz. 3 Dostawa i montaż stanowisk do testowania sieci przemysłowych – paneli wolnostojących lub insta-lowanych na stołach montażowych
Beschreibung: Część 3: a) Dostawa i montaż stanowisk do testowania sieci przemysłowych – paneli wolnostojących lub instalowanych na stołach montażowych; b) Przeprowadzenie montażu, instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy, konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania oraz weryfikacji czy wszystkie elementy składowe przedmiotu Umowy współdziałają ze sobą prawidłowo; c) Przeszkolenie personelu Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji dostarczonego sprzętu. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991z późn. zm.)
Interne Kennung: BZP.271.77.2025 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: cz. 4 Dostawa elektronarzędzi, narzędzi, sprzętu i osprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego prawidłowego uruchomienia elementami, m.in. przewodami podłączeniowymi, zasilaczami, płynami eksploatacyjnymi itp. oraz środków ochrony indywidualnej stanowiących wyposażenie stanowisk montażowych
Beschreibung: Część 4: a) Dostawa elektronarzędzi, narzędzi, sprzętu i osprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego prawidłowego uruchomienia elementami, m.in. przewodami podłączeniowymi, zasilaczami, płynami eksploatacyjnymi itp. oraz środków ochrony indywidualnej stanowiących wyposażenie stanowisk montażowych. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991z późn. zm.)
Interne Kennung: BZP.271.77.2025 cz. 4