686486-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – „Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka Rozwojowa” –Poddziałanie II.3.2 w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2014–2020”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka Rozwojowa” –Poddziałanie II.3.2 w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2014–2020”
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę wdrożenia i zarządzania instrumentu finansowego, polegającą w szczególności na udzielaniu jednostkowych pożyczek ostatecznym odbiorcom prowadzącym działalność na terenie województwa łódzkiego w ramach utworzonego przez PF Instrumentu Finansowego Pożyczka Rozwojowa (zwana „PR”), do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Projektu „Instrumenty Finansowe dla rozwoju województwa łódzkiego”. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych PR zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego– Pożyczka Rozwojowa” (zwanej „Metryką PR”), stanowiącej załącznik nr 2 do Umowy Operacyjnej (zwanej „Umową”), stanowiącej załącznik nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (zwanej „SIWZ”). Część II (zwana „Limitem B”) – obejmuje świadczenie przez Pośrednika Finansowego usługi polegającej na utworzeniu, wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym, polegającej w szczególności na udzieleniu, wypłaceniu oraz rozliczeniu co najmniej 53 jednostkowych PR o parametrach określonych w Metryce PR, w łącznej wysokości co najmniej 20 000 000,00 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego instrumentu finansowego, uzupełnionego o wkład własny Pośrednika Finansowego w wysokości nie niższej, niż 15 %. Wymagany postęp realizacji budowy portfela został określony w Metryce PR.
Interne KennungDZZK/59/DIF/2019 cz. II Aneks nr 4
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Art des AuftragsDienstleistungen