2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Naloopronde rond de middag van de sanitaire voorzieningen en de aula. • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Naloopronde rond de middag van de sanitaire voorzieningen en de aula. • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vijf (5) maal twaalf (12) maanden