See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wdrożenia systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętów dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wdrożenia systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętów dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku, w podziale na 13 zadań: Zadanie 1 - Rozbudowa systemu AMMS firmy Asseco. Zadanie 2 - Zakup i wdrożenie systemów „Pulpit lekarski” oraz „Ankieta SIMP”. Zadanie 3 - Rozbudowa systemu firmy Pixel. Zadanie 4 - Zakup i wdrożenie systemu do zbierania podpisów zgód od pacjentów wraz z niezbędnym sprzętem. Zadanie 5 - Zakup sprzętu serwerowego, komputerowego wraz z konfiguracją, wdrożeniem i szkoleniem. Zadanie 6 - Zakup przedłużenia licencji na system do kopii zapasowej oraz system XDR Zadanie 7 - Zakup i wdrożenie oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z niezbędnym sprzętem. Zadanie 8 - Zakup i wdrożenie systemu do weryfikacji sprawozdawczość do P1. Zadanie 9 - Zakup i wdrożenie systemu do zarządzania podatnościami. Zadanie 10 - Szkolenia dla kadry kierowniczej oraz personelu medycznego i administracyjnego z zakresu cyberbezpieczeństwa. Zadanie 11 - Audyt cyberbezpieczeństwa zgodny z wymaganiami wskaźnika D21G.R2 projektu. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Zadanie 12 - Zakup sprzętu sieciowego z licencjami wraz z konfiguracją i wdrożeniem. Zadanie 13 - Zakup i wdrożenie systemu kolejkowego wraz z niezbędnym sprzętem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w OPZ i projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie jest dofinansowane ze środków na rzecz Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dla przedsięwzięć w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie 1 - Rozbudowa systemu AMMS firmy Asseco
Interne Kennung: Zadanie 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie 2 - Zakup i wdrożenie systemów „Pulpit lekarski” oraz „Ankieta SIMP”.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie 3 - Rozbudowa systemu firmy Pixel
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie 4 - Zakup i wdrożenie systemu do zbierania podpisów zgód od pacjentów wraz z niezbędnym sprzętem
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie 5 - Zakup sprzętu serwerowego, komputerowego wraz z konfiguracją, wdrożeniem i szkoleniem
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie 6 - Zakup przedłużenia licencji na system do kopii zapasowej oraz system XDR
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie 7 - Zakup i wdrożenie oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z niezbędnym sprzętem
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie 8 - Zakup i wdrożenie systemu do weryfikacji sprawozdawczość do P1
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie 9 - Zakup i wdrożenie systemu do zarządzania podatnościami.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie 10 - Szkolenia dla kadry kierowniczej oraz personelu medycznego i administracyjnego z zakresu cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: Zadanie 10
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie 11 - Audyt cyberbezpieczeństwa zgodny z wymaganiami wskaźnika D21G.R2 projektu. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Interne Kennung: Zadanie 11
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie 12 - Zakup sprzętu sieciowego z licencjami wraz z konfiguracją i wdrożeniem
Interne Kennung: Zadanie 12
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie 13 - Zakup i wdrożenie systemu kolejkowego wraz z niezbędnym sprzętem.
Interne Kennung: Zadanie 13