See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZG.270.49.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet H01 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Czerwinki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Czerwinki Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet H02 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Dziewięcierz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Dziewięcierz Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H02
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet H03 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Nowiny Horynieckie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Nowiny Horynieckie Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H03
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet H04 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Polanka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Polanka Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H04
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet H05 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Werchrata
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Werchrata Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H05
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet H06 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Wielki Las
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Wielki Las Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H06
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet H07 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Załuże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Załuże Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H07
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet H08 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Budomierz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Budomierz Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H08
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet H09 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Krowica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Krowica Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H09
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet H10 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Łukawiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Łukawiec Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet H11 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Młodów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Młodów Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet H12 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Nowa Grobla
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Nowa Grobla Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet H13 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Opaka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Opaka Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet H14 Maszynowe pozyskanie drewna z uzupełniającym pozyskaniem ręcznym w leśnictwie Wielkie Oczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Wielkie Oczy Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: H14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet ZAG01 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Czerwinki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Czerwinki Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG01
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet ZAG02 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Dziewięcierz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Dziewięcierz Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG02
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet ZAG03 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Nowiny Horynieckie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Nowiny Horynieckie Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG03
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet ZAG04 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Polanka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Polanka Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG04
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet ZAG05 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Werchrata
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Werchrata Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG05
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet ZAG06 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Wielki Las
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Wielki Las Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG06
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet ZAG07 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Załuże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Załuże Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG07
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet ZAG08 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Budomierz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Budomierz Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG08
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet ZAG09 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Krowica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Krowica Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG09
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet ZAG10 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Łukawiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Łukawiec Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG10
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet ZAG11 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Młodów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Młodów Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG11
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet ZAG12 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Nowa Grobla
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Nowa Grobla Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG12
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet ZAG13 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Opaka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Opaka Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG13
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet ZAG14 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Wielkie Oczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Wielkie Oczy Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG14
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet ZAG15 zagospodarowanie lasu i pozyskanie drewna w leśnictwie Sikorówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, zagospodarowania turystycznego oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie leśnictwa Sikorówka Nadleśnictwa Lubaczów w roku 2026
Interne Kennung: ZAG15