See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputera przenośnego – tabletu z oprogramowaniem z funkcją projektora.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego – tabletu z oprogramowaniem z funkcją projektora. CPV 30213200-7 - Komputer tablet Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do zaproszenia (formularz asortymentowo-cenowy wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia), w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia
Interne Kennung: BA.I.272.94.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputera przenośnego – tabletu z oprogramowaniem z funkcją projektora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego – tabletu z oprogramowaniem z funkcją projektora. CPV 30213200-7 - Komputer tablet Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do niniejszego zaproszenia (formularz asortymentowo-cenowy wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia), w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia
Interne Kennung: BAI.272.94.2025