686523-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen – Obsługa, eksploatacja, naprawy bieżące i konserwacje pompowni w latach 2026 – 2027 (prawo opcji) na terenie działania Zarządu Zlewni w Gryficach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa, eksploatacja, naprawy bieżące i konserwacje pompowni w latach 2026 – 2027 (prawo opcji) na terenie działania Zarządu Zlewni w Gryficach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie obsługi, eksploatacji, napraw bieżących i konserwacji pompowni na terenie działania Zarządu Zlewni w Gryficach w podziale na: a) Zamówienie gwarantowane: realizowane w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. b) Zamówienie opcjonalne: polegające na możliwości przedłużenia realizacji usług na tożsamych warunkach na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki nr 10 do SWZ.
Interne KennungSZ.ROZ.2710.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren, 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren, 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45232152 Bau von Pumpstationen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Nadzór Wodny Gryfice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi związanej z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej i z obsługą pompowni oraz wykonywaniem prac konserwacyjnych i naprawczych pompowni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki nr 10 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. 2. Część opcjonalna dotyczy realizacji zamówienia w okresie od 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji (zamówienie opcjonalne) poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli w terminie do dnia 15 grudnia 2026 r. Niezłożenie oświadczenia w tym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z prawa opcji. 4. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia odrębnego aneksu do Umowy; 5. Zamawiający może w ogóle nie skorzystać z Prawa Opcji, w szczególności w przypadku braku środków finansowych na ten cel. Uruchomienie Prawa Opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia z tytułu braku wykorzystania przysługującego mu Prawa Opcji w całości lub w części; 6. Do wykonywania przedmiotu umowy w ramach Prawa Opcji (zamówienie opcjonalne) odpowiednie zastosowanie mają wszystkie postanowienia Umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Nadzór Wodny Kamień Pomorski
Interne KennungCzęść 2