See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego lekkiego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie. 2.Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia” – będącym jednocześnie formularzem cenowym, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 485031-2025
Interne Kennung: 266/2025/TP/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego lekkiego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia” – będącym jednocześnie formularzem cenowym, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.