68656-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft – Dynamický nákupní systém na péči o zvláště chráněné území a o území soustavy Natura 2000 v Karlovarském kraji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na péči o zvláště chráněné území a o území soustavy Natura 2000 v Karlovarském kraji
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území a území soustavy NATURA 2000 v Karlovarském kraji. Péče bude navržená činností nákladů obvyklých opatření, které pravidelně vydává Ministerstvo životního prostředí České republiky.
Vorherige Bekanntmachung2633-2023
Interne KennungP23V00000032
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensJe zájmem zadavatele zajistit co nejoperativnější zadávání veřejných zakázek v DNS. Z tohoto důvodu zadavatel v souladu s § 141 odst. 2 ZZVZ vyzývá účastníky k poskytnutí souhlasu s možným zkrácením lhůty pro podání nabídek při zadávání veřejných zakázek v DNS oproti zákonné desetidenní lhůtě. Zkrácená lhůta bude vždy činit minimálně 3 pracovní dny.
Zentrale Elemente des Verfahrensdynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312000 Unkrautjäten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 77700000 Mit dem Fischfang verbundene Dienstleistungen, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPřebuzské vřesoviště
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je jednorázová plošná likvidace náletu smrku ztepilého (do 3 m výšky) vyřezáním, vyštípáním a vytrháním na ploše 4,9 ha, s pokryvností cca 800 jedinců na ha pro Krajský úřad Karlovarského kraje, blíže specifikováno v příloze č. 2 (Specifikace předmětu plnění). Součástí předmětu plnění je i spálení vzniklé hmoty na dohodnuté ploše při terénní pochůzce před provedením zásahu či její odvezení z plochy zásahu.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
LosLOT-0002
TitelBorecké rybníky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provedení ručního pokosení porostů a obrostů křovin na p.p.č. 376 v k. ú. Dolní Žďár pro Krajský úřad Karlovarského kraje, blíže specifikováno v příloze č. 2 (Specifikace předmětu plnění). Součástí předmětu plnění je i deponace travní a dřevní hmoty k volně loženým hromadám „úkrytům“ a sběr a likvidace komunálního odpadu.
Interne Kennung2