68658-2026 - Wettbewerb
Polen – Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung – Dostawa zestawów do pobierania osocza kompatybilnych z posiadanym separatorem MCS+.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów do pobierania osocza kompatybilnych z posiadanym separatorem MCS+.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do pobierania osocza kompatybilnych z posiadanym separatorem MCS+. 2. Szczegółowy opis dostawy będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Arkusz asortymentowo-cenowy” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ. 4. Odbiorcy przedmiotu zamówienia zostali określeni w Arkuszu asortymentowo – cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungODWRÓCONA KOLEJNOŚĆ OCENY (art. 139 ustawy) Postępowanie prowadzone jest z zastosowaniem, procedury, o której mowa w art. 139 ustawy. Zamawiający zastosuje tzw. odwróconą kolejność oceny, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 2. Na potwierdzenie spełniania przez oferowane dostawy wymagań i warunków określonych w SWZ przez Zamawiającego, Wykonawcy załączą do oferty:  dokumenty określone w arkuszu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. WYMAGANE DOKUMENTY: 1. Wykonawca składając ofertę, zobowiązany jest złożyć następujące dokumenty w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym pod rygorem nieważności: 1) Formularz ofertowy – Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Arkusz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ; 3) JEDZ – formularz Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514), składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ; 5) Pełnomocnictwo do działania innej osoby w imieniu Wykonawcy (jeżeli dotyczy), Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w formie elektronicznej). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 6) Informacja o powstania u zamawiającego obowiązku podatkowego (jeżeli dotyczy) – Załącznik nr 4 do SWZ; 7) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, jeżeli ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy lub usługi, wykonają poszczególni wykonawcy - Załącznik nr 8 do SWZ (jeżeli dotyczy); 8) Dokumenty wskazane w „Arkuszu asortymentowo-cenowym” stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamawiający informuje, że szczegółowa instrukcja dotycząca złożenia, zmiany i wycofania oferty przy użyciu platformy zakupowej znajduje się w zakładce Instrukcje dla Wykonawców pod adresem internetowym https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.