2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische Advisering Wmo en andere regelingen
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil twee raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot de medische advisering ter uitvoering van de volgende wetten en regelingen: De Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo); Bijzondere bijstand Kinderopvang, Bijzondere bijstand medische kosten, Sociaal medische indicatie en Individuele studietoeslag; Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en de Gehandicapten parkeerplaats (GPP); Leerlingenvervoer; Wet Inburgering; De Jeugdwet; De participatiewet. €2.200.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht volgt de gemeente Utrecht de Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012. De opdracht valt onder de categorie Specifieke en andere diensten (SAS), wordt de aanbesteding uitgevoerd volgende de daarvoor geldende bepalingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil twee raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot de medische advisering ter uitvoering van de volgende wetten en regelingen: De Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo); Bijzondere bijstand Kinderopvang, Bijzondere bijstand medische kosten, Sociaal medische indicatie en Individuele studietoeslag; Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en de Gehandicapten parkeerplaats (GPP); Leerlingenvervoer; Wet Inburgering; De Jeugdwet; De participatiewet. 2.200.000
Interne Kennung: 1