See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa pojemności posiadanej przez Zamawiającego macierzy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa pojemności posiadanej przez Zamawiającego macierzy. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy”, a w szczególności Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 3 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 539047-2025
Interne Kennung: BA-V.2611.3.2025.PC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp - Nr 102594-2025 - Plan zakupu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa pojemności posiadanej przez Zamawiającego macierzy. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy”, a w szczególności Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 3 do umowy