See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i środków dezynfekcyjnych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej
Vorherige Bekanntmachung: 602815-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 Pakiet 54
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0061
Titel: Część 61 Pakiet 61
Los: LOT-0063
Titel: Część 63 Pakiet 63
Los: LOT-0067
Titel: Część 67 Pakiet 67
Los: LOT-0069
Titel: Część 69 Pakiet 69
Los: LOT-0072
Titel: Część 72 Pakiet 72
Los: LOT-0075
Titel: Część 75 Pakiet 75
Los: LOT-0076
Titel: Część 76 Pakiet 76
Los: LOT-0077
Titel: Część 77 Pakiet 77
Los: LOT-0078
Titel: Część 78 Pakiet 78
Los: LOT-0079
Titel: Część 79 Pakiet 79
Los: LOT-0088
Titel: Część 88 Pakiet 88
Los: LOT-0089
Titel: Część 89 Pakiet 89
Los: LOT-0090
Titel: Część 90 Pakiet 90
Los: LOT-0092
Titel: Część 92 Pakiet 92
Los: LOT-0093
Titel: Część 93 Pakiet 93
Los: LOT-0094
Titel: Część 94 Pakiet 94
Los: LOT-0096
Titel: Część 96 Pakiet 96