68670-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Elektrische Lampen und Leuchten – Extra verlichting fietspaden tussen de kernen, gemeente Cranendonck
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Extra verlichting fietspaden tussen de kernen, gemeente Cranendonck
Beschreibung: Het betreft hier een eenmalige opdracht. Er wordt een contract in de vorm van een aanneem-overeenkomst gesloten, waarvan het onderliggende RAW-bestek integraal onderdeel van uitmaakt. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het leveren en aanbrengen van verlichtingsobjecten; • het aanleveren van revisiewerk; • het geheel bedrijfsklaar opleveren. De uit te voeren werkzaamheden liggen allemaal binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Cranendonck en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. In de uitvoering van de opdracht zijn veel werkzaamheden dusdanig nauw met elkaar verbonden dat er sprake is van één opdracht die één technisch en economisch geheel vormt. Op basis hiervan is er geen sprake van een samengevoegde opdracht. De omvang van de opdracht is dusdanig dat het volledige werk voor een bedrijf dat gespecialiseerd is in deze werkzaamheden goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. Het werk dienst aaneengesloten te worden uitgevoerd. Op dit moment is nog niet aan te geven wanneer de werkzaamheden uiterlijk dienen te zijn opgeleverd. Dit is afhankelijk van de uitvoering van Enexis tbv nieuwe OVL -infra kabel.
Interne Kennung: BIZOB-2024-CRA-LST-00579
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0000