See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa SZCZEPIONEK. 2. CPV: 33651600-4, 33600000-6 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 6. Wykonawca na wszystkie zaoferowane szczepionki musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowana szczepionka może być wprowadzona do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 7. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione szczepionki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka czterowalentna przeciwko grypie dawka dla dorosłych aktualna w sezonie 2026/2027 ampułko-strzykawka 150,00
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na szczepionek celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko żółtej gorączce dawka dla dorosłych ampułko-strzykawka 1 100,00
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko durowi brzusznemu ampułko-strzykawka 2 600,00
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka tężcowa adsorbowana TT 0,5 ml amp 100,00 2 Szczepionka tężcowo błonicza adsorbowana Td 0,5 ml amp. amp 120,00
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko odrze, śwince, różyczce - liofilizat fiolka dawka dla dorosłych fiolka 130,00
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko poliomyelitis inaktywowana (0,5 ml) dawka dla dorosłych ampułko-strzykawka 60,00
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko WZW typu B rekombinowana ( mozliwość stosowania schematu przyspieszonego 0,7,21 dni oraz 12 miesięcy dawka dla dorosłych fiolka 500,00
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka skojarzona przeciwko WZW typu A i B dawka dla dorosłych ampulko-strzykawka 1 200,00
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 "Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona) i poliomyelitis (inaktywowana), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów.Dawka dla dorosłych " ampułko-strzykawka 2 000,00
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw ospie wietrznej dla dorosłych ampułkostrzykawka 80,00
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw wściekliżnie 2,5 j.m. inaktywowanego wirusa wścieklizny 0,5ml ampułko-strzykawka 2 200,00
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw japońskiemu zapaleniu mózgu opakowanie 300,00
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko WZW typu A dawka dla dorosłych amp-strzyk 2 800,00
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka skoniugowana p/meningokokom ACW135,Y 0,5ml .Mozliwość podania w tym samym czasie szczepionki przeciw przeciw WZW A,B, szczepionki przeciw odrze, śwince, różyczce, grypie ampułko-strzykawka 200,00
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi (bezkomórkowa), adsorbowana o zmniejszonej zawartości antygenów błonicy i krztuśca 0,5ml -zawiesina do wstrzykiwań amp-strzyk 600,00
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko cholerze x1 sasz. opk 500,00
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu - 0,5 ml ampułkostrzykawka dla dorosłych ampułkostrzykawka 300,00
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 "Szczepionka przeciw pneumokokom poli sacharydowa, skoniugowana 13-walentna, adsorbowana" fiolka 50,00
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw meningokokom grup A,C,W i Y skoniugowana. Jedna dawka zawiera 0,5ml :Polisacharyd Neisseria meningitidis grupy A 10 mikrogramów,Polisacharyd Neisseria meningitidis grupy C 10 mikrogramów,Polisacharyd Neisseria meningitidis grupy Y 10 mikrogaramów, Polisacharyd Neisseria meningittidis grupy W 10 mikrogramów, skoniugowane z toksoidem tężcowym jako nośnikiem białkowym 55 mikrogramów. Przezroczysty roztwór do wstrzykiwań. Szczepionka przeznaczona dla osób w wieku 12 miesięcy i starszych sztuka 100,00
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw WZW A dawka pediatryczna szt 100,00
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw półpaścowi (rekombinowana, z adiuwantem) szt 50,00
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciw Denga szt 50,00
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepienie przeciw RSV szt 40,00
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu - 0,5 ml ampułkostrzykawka dla dzieci szt 30,00
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 "Szczepionka przeciw pneumokokom poli sacharydowa, skoniugowana, 20-walentna, adsorbowana" fiolka 40,00
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Szczepionka przeciwko cholerze x1 sasz., zarejestrowana od 2 roku życia opk 50,00