2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka nových a nepoužitých technologií v rámci projektu „Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o.“. Konkrétně se jedná o tunelové prací linky včetně nakládacího dopravníku a odvodňovacího listu, prokládací pračky o objemech a technologie úpravy vody na recyklaci odpadní vody z praní.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o. - Část 1 - Tunelová prací linka vč. nakládacího dopravníku a odvodňovacího lisu
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka nových a nepoužitých technologií v rámci projektu „Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o.“. Konkrétně se jedná o dodávku tunelové prací linky včetně nakládacího dopravníku a odvodňovacího listu.
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o. - Část 1 - Tunelová prací linka vč. nakládacího dopravníku a odvodňovacího lisu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o. - Část 3 - Technologie úpravy vody na recyklaci odpadní vody z praní
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka nových a nepoužitých technologií v rámci projektu „Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o.“. Konkrétně se jedná o dodávku technologie úpravy vody na recyklaci odpadní vody z praní.
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o. - Část 3 - Technologie úpravy vody na recyklaci odpadní vody z praní
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Los: LOT-0002
Titel: Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o. - Část 2 - Prokládací pračky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka nových a nepoužitých technologií v rámci projektu „Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o.“. Konkrétně se jedná o dodávku 3 kusů prokládacích praček.
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti RETRE – prádelna a čistírna, s.r.o. - Část 2 - Prokládací pračky