686875-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu grupy E do celów grzewczych w ramach 5 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu grupy E do celów grzewczych w ramach 5 zadań
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do celów grzewczych (centralne ogrzewanie, ciepła woda użytkowa, technologia procesu produkcyjnego, urządzenia gastronomiczne), zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w niniejszej SWZ, realizowana w zakresie niżej wymienionych 5 zadań: 1.1. Zadanie nr 1 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10. 1.2. Zadanie nr 2 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Targu, 34-400 Nowy Targ, os. Bór 10. 1.3. Zadanie nr 3 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu, 32-600 Oświęcim, ul. Orzeszkowej 9. 1.4. Zadanie nr 4 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku hangaru w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10. 1.5. Zadanie nr 5 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku nr 236 w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10.
Interne Kennung28/SI/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10.
BeschreibungZadanie nr 1 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10.
Interne Kennung28/SI/2025/1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz w zakresie zadań nr 1 zamówienie w ramach opcji – zgodnie z art. 441 Ustawy – co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie Umowy. 2. Uruchomienie opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości paliwa gazowego w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość dostaw paliwa gazowego w ramach opcji będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego na ten cel środków finansowych. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Zamawiający może z opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla opcji w zał. nr 5 A do Umowy – „Szczegółowa oferta cenowa zadanie nr 1” w całym okresie obowiązywania umowy. 5. O zamiarze skorzystania z opcji, jego zakresie i terminach dostaw opcjonalnych Odbiorca powiadomi pisemnie Sprzedawcę. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego i określonych przez Wykonawcę w „Szczegółowej ofercie cenowej - zadanie nr 1”, stanowiącej część oferty. 7. Dostawy realizowane w ramach opcji muszą spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Targu, 34-400 Nowy Targ, os. Bór 10.
BeschreibungZadanie nr 2 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Targu, 34-400 Nowy Targ, os. Bór 10.
Interne Kennung28/SI/2025/2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu, 32-600 Oświęcim, ul. Orzeszkowej 9.
BeschreibungZadanie nr 3 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu, 32-600 Oświęcim, ul. Orzeszkowej 9.
Interne Kennung28/SI/2025/3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku hangaru w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10.
BeschreibungZadanie nr 4 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku hangaru w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10.
Interne Kennung28/SI/2025/4
Beschreibung der Optionen1. W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz w zakresie zadania nr 4 zamówienie w ramach opcji – zgodnie z art. 441 Ustawy – co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie Umowy. 2. Uruchomienie opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości paliwa gazowego w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość dostaw paliwa gazowego w ramach opcji będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego na ten cel środków finansowych. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Zamawiający może z opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla opcji w zał. nr 5 D do Umowy – „Szczegółowa oferta cenowa zadanie nr 4” w całym okresie obowiązywania umowy. 5. O zamiarze skorzystania z opcji, jego zakresie i terminach dostaw opcjonalnych Odbiorca powiadomi pisemnie Sprzedawcę. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego i określonych przez Wykonawcę w „Szczegółowej ofercie cenowej - zadanie nr 4”, stanowiącej część oferty. 7. Dostawy realizowane w ramach opcji muszą spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego.
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku nr 236 w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10.
BeschreibungZadanie nr 5 – kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do instalacji w budynku nr 236 w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, 32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 10.
Interne Kennung28/SI/2025/5