2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed Detection & Incidentresponse (MDR)
Beschreibung: BVO NL heeft behoefte aan 24/7 MxDR-tooling (Managed Extended Detection & Response) die geautomatiseerde detectie- en responsefunctionaliteiten levert voor endpoints, netwerk en cloudomgevingen. Deze MxDR-oplossing moet alle benodigde software- en hardwarecomponenten omvatten en worden ondersteund door een platform met uitgebreide dashboardmogelijkheden. De MxDR-tooling dient te worden aangevuld met professionele dienstverlening voor continue monitoring en incident response, inclusief analyse, triage en advies voor remediatie. BVO NL streeft naar een geïntegreerde beveiligingsoplossing met gegarandeerde 24/7-beschikbaarheid, waardoor bedreigingen effectief kunnen worden gedetecteerd, geanalyseerd en geneutraliseerd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Threat hunting waarbij er werknemers actief opzoek gaan naar verdachte patronen, activiteiten en bedreigen buiten de gedefinieerde use cases (al dan niet d.m.v. technieken als een honey pot) - Vulnerability scanning (incl. attack surface management). Vulnerability scanning betreft het geautomatiseerd en regelmatig scannen van IT-infrastructuur, systemen en applicaties om bekende kwetsbaarheden te identificeren die door aanvallers kunnen worden misbruikt. - Darkweb scanning - Regelmatige controle op de toegangsrechten van gebruikers (b.v. het identificeren van risicovolle combinaties van rechten tussen applicaties of omgevingen) - MxDR oplossing breder binnen BVO NL inzetten daar waar dat nodig blijkt te zijn. Dit zal in samenspraak met BVO NL gebeuren (zie ook het PvE). - De mogelijkheid om ter zake kundig personeel voor een beperkte duur beschikbaar te stellen ter ondersteuning bij de afhandeling van security-incidenten die in het kader van de MxDR-dienstverlening worden gedetecteerd. Deze inzet betreft uitsluitend aanvullende operationele ondersteuning, in aansluiting op de door het SOC uitgevoerde response-acties (minimum-vereiste).