See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 3. W przypadku, jeżeli przy opisie przedmiotu zamówienia posłużono się wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, należy to rozumieć w ten sposób, że każdorazowo takiemu wskazaniu towarzyszy wyrażenie „lub równoważny". 4. Pod pojęciem „lub równoważny” Zamawiający rozumie oferowanie materiałów gwarantujących realizację zadania w zgodzie z wymaganiami Zamawiającego oraz zapewniających uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w SWZ. Zastosowanie rozwiązań równoważnych nie może prowadzić do pogorszenia właściwości przedmiotu zamówienia w stosunku do przewidzianych w pierwotnej dokumentacji, ani do zmiany ceny, ani do naruszenia przepisów prawa
Interne Kennung: 14 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ, który jest jednocześnie formularzem asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: cześć 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 7. Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis oraz zakres prawa opcji został określony we wzorze umowy
Los: LOT-0002
Titel: Neuroleptyki
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ, który jest jednocześnie formularzem asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: cześć 3
Los: LOT-0004
Titel: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: część 4
Beschreibung der Optionen: 7. Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis oraz zakres prawa opcji został określony we wzorze umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Etomidatum
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Perindoprilum
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Olanzapinum
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: środki antyseptyczne
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: Risperidonum
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: Ornithinum
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: Alprazolamum
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: Enoxaparinum
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: Amoxicillinum
Interne Kennung: cześć 13
Los: LOT-0014
Titel: Cefuroximum
Interne Kennung: część 14
Los: LOT-0015
Titel: Clonazepamum
Interne Kennung: część 15
Los: LOT-0016
Titel: Donepezilum
Interne Kennung: część 16
Los: LOT-0017
Titel: Antyseptyczne i dezynfekcyjne
Interne Kennung: część 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0018
Titel: Amlodipinum
Interne Kennung: część 18
Los: LOT-0019
Titel: Diety płynne
Interne Kennung: część 19
Los: LOT-0020
Titel: Mannitol
Interne Kennung: część 20
Los: LOT-0021
Titel: Diety płynne 2
Interne Kennung: cześć 21
Los: LOT-0022
Titel: Albumina ludzka
Interne Kennung: część 22
Los: LOT-0023
Titel: Ibuprofenum
Interne Kennung: część 23
Los: LOT-0024
Titel: Preparaty dezynfekcyjne
Interne Kennung: część 24
Los: LOT-0025
Titel: Lidokaina żel 1
Interne Kennung: część25
Los: LOT-0026
Titel: Paliperidonum
Interne Kennung: część 26
Los: LOT-0027
Titel: Lidokaina żel 2
Interne Kennung: część 27
Los: LOT-0028
Titel: Alteplase
Interne Kennung: część 28
Los: LOT-0029
Titel: Leki zewnętrzne
Interne Kennung: część 29
Los: LOT-0030
Titel: Diety płynne 3
Interne Kennung: część 30
Los: LOT-0031
Titel: Levothyroxinum
Interne Kennung: część 31
Los: LOT-0032
Titel: Leki oczne
Interne Kennung: część 32
Los: LOT-0033
Titel: Etanol
Interne Kennung: część 33
Los: LOT-0034
Titel: Witaminy
Interne Kennung: część 34
Los: LOT-0035
Titel: Leki różne ampułki
Interne Kennung: część 35
Los: LOT-0036
Titel: Lorazepamum
Interne Kennung: część 36
Los: LOT-0037
Titel: Dalteparinum
Interne Kennung: część 37
Los: LOT-0038
Titel: Produkty pielęgnacyjne- myjki
Interne Kennung: część 38
Los: LOT-0039
Titel: Elastonasal
Interne Kennung: część 39
Los: LOT-0040
Titel: Aripiprazolum
Interne Kennung: część 40
Los: LOT-0041
Titel: Acetylcysteinum
Interne Kennung: część 41
Los: LOT-0042
Titel: Opatrunki lecznicze
Interne Kennung: część 42