See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concept Internetspiegel
Beschreibung: ICTU is voornemens de exploitatie van de onderzoeksinstrumenten van het concept InternetSpiegel en alle daarmee samenhangende dienstverlening alsmede doorontwikkeling van het concept InternetSpiegel aan te besteden. 49,5 mio inclusief verlengingen
Interne Kennung: TN469723
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311200 Durchführung von Umfragen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Concept Internetspiegel Maximale waarde is 49,5 miljoen voor 8 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie