687047-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Przewozy pacjentów dializowanych do/ze Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzewozy pacjentów dializowanych do/ze Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.
BeschreibungPrzewozy pacjentów dializowanych do/ze Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.
Interne KennungPNE.U.SD.06.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 Zadanie 1
BeschreibungPrzewozy pacjentów dializowanych do/ze Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 2 do SWZ – FORMULARZ CENOWY