68715-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel – Insteekverbindingen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Insteekverbindingen
Beschreibung: In deze Offerteaanvraag wordt de aanbestedingsprocedure uitgevoerd voor de drie percelen te weten: • Perceel 1: Universeel Koppeling • Perceel 2: Pushfit koppeling / insteekverbinding • Perceel 3: Overschuifkoppeling en insteekschroefkoppeling voor PE / PVC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44163200 Rohrformteile, 44163230 Rohrverbinder, 44163240 Rohrverbindungen, 44167000 Verschiedene Rohrformstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Universeel Koppeling
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Pushfit koppeling / insteekverbinding
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Overschuifkoppelingen en insteekschroefkoppeling voor PE/PVC
68715-2026 - Mededinging
Nederland – Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen – Insteekverbindingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44160000 Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 44163000 Pijpen en fittings, 44163200 Pijpfittings, 44163230 Pijpkoppelstukken, 44163240 Pijpverbindingen, 44167000 Diverse pijpfittingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003