See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 6062397: Keurings-, Inspectie, Onderzoek en Advies werkzaamheden Trainingsfaciliteiten werken op hoogte Defensie
Beschreibung: Het Rijksvastgoedbedrijf is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de Trainingsfaciliteiten Werken op Hoogte van het Ministerie van Defensie in Nederland, Duitsland en Caribisch Nederland. Het dedicated projectteam sport- & trainingsfaciliteiten van het Rijksvastgoedbedrijf heeft als missie om samen met deskundige en betrouwbare ketenpartners vanuit het MKB op een doeltreffende manier invulling te geven aan het borgen van gebruiksgerede en veilige sport- & trainingsfaciliteiten voor alle gebruikers vanuit onze klant Defensie. Om hier invulling aan te geven dienen op alle assets die onderdeel uitmaken van de zogenaamde beheergroep trainingsfaciliteiten werken op hoogte binnen deze dienstverleningsovereenkomst op hoofdlijnen onderstaande activiteiten en diensten te worden uitgevoerd. 1) Periodieke Keuringen & Inspecties 2) Nadere onderzoeken 3) Expertise & Advies De scope van de dienstverleningsovereenkomst en de bijbehorende technische beschrijving richt zich binnen de branche van het (sport & beweeg) vastgoed op een behoorlijk niche marktsegment. Namelijk de Sport- & Trainingsfaciliteiten die binnen Defensie worden ingezet als les- & trainingsobjecten voor het werken & trainen op hoogte en het uitvoeren van grensverleggende activiteiten (GVA). De trainingsfaciliteiten vallen onder de werkingssfeer van de Arbowet / Arbo catalogus van Defensie of terwijl het beleidskader werken op hoogte Defensie die door het Rijksvastgoedbedrijf samen met Defensie nader is uitgewerkt in het Algemeen Toetsingskader Trainingsfaciliteiten Werken op Hoogte. Hieronder een (niet uitputtend) overzicht van de accommodaties / assets die behoren tot de scope van de beheergroep Trainingsfaciliteiten Werken op Hoogte: - Klimwanden binnen (klimwand in sporthal / sportgebouw) - Klimwanden buiten (klimwanden aan klimtorens of gebouwgevels) - Klimtoren 10m incl. slinger- en enterinstallatie - Klimtoren 20m - Bailey klimtorens - (Urban) Klimgebouwen / -torens - (Urban) Klim- & Trainingsfaciliteiten op en aan gebouwen - Verticale Touwkliminstallatie - Horizontale Touwbaan 25m - Standaard Hindernisbaan (15 hindernissen) - Internationale Hindernisbaan (20 hindernissen) - Touwhindernisbaan / Hoogteparcours - Survivalrunbaan - Letrabaan (oefentoestellen t.b.v. leiderschapstrainingen) - IBT Trainingsfaciliteiten (Integrale Beroepsvaardigheids Trainingen) - Optrekstangen - Buitenfitness- & Calisthenics parken - Militaire Skillsgardens - Trainingsfaciliteiten Defensie Paraschool - Specials / Afwijkende Touw- en Hindernisbanen - Specials / Afwijkende Trainingsfaciliteiten WoH Voor een verdere uitwerking van de verwachte werkzaamheden, wordt verwezen naar de dienstverlengingsovereenkomst en bijlagen. Na gunning worden de definitieve keuringsdocumenten verstrekt voor de eerste keuringsperiodiek.
Interne Kennung: 6062397
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel Noord (1)
Beschreibung: Keuringen & Inspecties Noord Nederland + Duitsland
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan met een looptijd van 2 jaar (01-01-2025 t/m 31-12-2026) waarbij de opdrachtgever gerechtigd is om de overeenkomst 2 maal met 2 jaar te verlengen. De maximale doorlooptijd van het contract is daarmee 2+2+2 = 6 jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel West (2)
Beschreibung: Keuringen & Inspecties West Nederland
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel Zuid (3)
Beschreibung: Keuringen & Inspecties Zuid Nederland
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel Caribisch Nederland (4)
Beschreibung: Keuringen & Inspecties Caribisch Nederland
Interne Kennung: 4