687272-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Haftpflichtversicherungen – Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Putten
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheidsverzekering gemeente Putten
BeschreibungDe gemeente Putten is voornemens een opdracht m.b.t. Aansprakelijkheidsverzekering onderhands te gunnen aan Mandatis BV h.o.d.n. Melior Verzekeringen BV (hierna Melior) voor een contractperiode van 2 maal 12 maanden met daaraan gekoppeld een verleningsoptie van 4 maal 12 maanden. Hieronder treft u een toelichting op deze opdracht en de aanleiding. Sinds 1 januari 2021 hebben wij onze aansprakelijkheidsverzekering gesloten bij Melior. Deze aansprakelijkheidsverzekering is voor personen- en zaakschade en vermogensschade. Dit betreft een vrijwillige transparantie in verband met één aanbiedende partij. De Aansprakelijkheidsverzekering wordt op dit moment ook uitgevoerd door Melior. De gemeente is voornemens deze opdracht onderhands aan Melior te gunnen, omdat de gemeente meent dat alleen Melior dit gezien de huidige marktsituatie kan uitvoeren. Verzekeringsmakelaars en onafhankelijke adviseurs geven aan dat in de huidige markt alleen Melior inschrijft op aanbestedingen van gemeenten. Gelet op deze reden acht de gemeente Putten het niet opportuun om aan te besteden en is voornemens de opdracht één op één te gunnen aan Melior. Gemeente Putten wil de opdracht verstrekken voor een contractperiode van 2 maal 12 maanden met daaraan gekoppeld een verleningsoptie van 4 maal 12 maanden, tot uiterlijk 31 december 2031. Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt om belanghebbenden in de gelegenheid te stellen eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien belanghebbenden, ondanks deze motivering, bezwaar willen aantekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging (uiterlijk woensdag 5 november 2025) een kort geding procedure aanhangig te maken tegen de voortzetting van deze procedure bij de daartoe aangegeven rechtsinstantie. Belanghebben dienen dit tevens kenbaar te maken door een bericht te versturen via de berichtenmodule in Mercell. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de voorgenomen gunning.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000