687327-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen – Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy
BeschreibungUtrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy w podziale na pakiety: Pakiet A - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze blokowym Pakiet B - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze pozablokowym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ cz. II.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet A - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze blokowym
BeschreibungUtrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze blokowym.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ cz. II.
Interne KennungNLP/PZP/20/2025/1
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
LosLOT-0002
TitelPakiet B - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze pozablokowym
BeschreibungUtrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze pozablokowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ cz. II.
Interne KennungNLP/PZP/20/2025/2