See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa asfaltu drogowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asfaltu drogowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 735753-2024
Interne Kennung: ZP/ 18 /2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Aktualna umowa została zawarte na okres 12 m-cy i wygasa z dniem 31 grudnia 2024 r. Zakup przedmiotowej dostawy jest niezbędny do produkcji masy . jest to drugie postępowanie. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione, gdyż w postępowaniu nie złożone ważnej oferty - złożono 1 ofertę, która została odrzucona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega prawo opcji. Prawo opcji będzie polegało na zwiększeniu przedmiotu umowy w maksymalnej ilości do 20% wartości zamówienia podstawowego, po cenie jednostkowej wskazanej w ofercie Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, w przypadku gdy ilości przedmiotu zamówienia zostaną wyczerpane lub zajdzie taka potrzeba. Zamówienia w ramach prawa opcji będą składane przez Zamawiającego i realizowane przez Wykonawcę w sposób wskazany w niniejszej umowie.